Konferencja / Conference
Kielce 2018

31 marca 2011

Hipoterapia na Warsaw Horse Days 25-27 marca 2011rNa odbywających się w dniach 25-27 marca 2011r X Warsaw Horse Days, nie zabrakło także Polskiego Towarzystwa Hipoteraeputycznego. Stoisko PTHip obsługiwały przedstawicielki Oddziału Warszawskiego PTHip, a hipoterapeutki Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym HIPOTERAPIA wzięły udział w części konferencyjnej wygłaszając dwa referaty. Były to wystąpienia Barbary Gąsiorowskiej o psychopedagogicznych aspektach hipoterapii oraz Natalii Smagacz o parajeździectwie. Niestety termin wykładów nie był zbyt szczęśliwy (piątek- pierwszy dzień zawodów)
i nie przyciągnęły one tłumów. Za to stoisko PTHip było świetnie usytuowane tuż przy wejściu i każdy mógł zapoznać się z materiałami promującymi hipoterapię i porozmawiać z dyżurującymi tam hipoterapeutkami. Za wszystkie miłe wizyty serdecznie dziękujemy!
Podziękowania należą się też właścicielom sklepu jeździeckiego Pasi-Konik, którzy pozwolili nam rozłożyć nasze materiały promocyjne na swoim stoisku! Na zakończenie pragniemy serdecznie podziękować pracownikom firmy Woffmark organizatora Warsaw Horse Days za życzliwość i umożliwienie zaprezentowania hipoterapii szerokiemu gronu miłośników koni i jeździectwa.,,Ewa Kwiecień i Natalia Smagacz na stoisku PTHip''