Konferencja / Conference
Kielce 2018

26 października 2014

Konferencja Hipoterapeutyczna „KOŃ W ZOOTERAPII”


Konferencja „Koń w zooterapii”, która odbyła się w dniach 10-11 października br. w Kielnarowej dzięki zaangażowaniu dr Darii Sawaryn Kierownika Centrum Zooterapii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania jego pracowników była wspaniale przygotowana i zgromadziła ponad 60 hipoterapeutów z całego kraju.
Uczestnicy konferencji pierwszego dnia wysłuchali wielu interesujących wykładów, a drugiego dnia mieli możliwość wzięcia udziału w jednym z trzech warsztatów przygotowanych przez specjalistów z dziedziny logopedii, rehabilitacji i jeździectwa osób niewidomych. Warsztaty te odbywały się na terenie świetnie wyposażonego i zorganizowanego Centrum Zooterapii.
Wszyscy uczestnicy konferencji byli pod wrażeniem nie tylko znakomitej organizacji, świetnego wyposażenia obiektów uczelni, ale także gościnności i urody tego miejsca.
Życzymy Władzom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz jej studentom dalszego dynamicznego rozwoju Uczelni i jeszcze raz dziękujemy, że mogliśmy odbyć nasze doroczne spotkanie w tak pięknym i przyjaznym nauce miejscu.

Pobierz program konferencji.